Zdravie Fytochemikálie, Zlúčeniny Znížiť Rakoviny A Srdcových Riziká

Zdravie Fytochemikálie, Zlúčeniny Znížiť Rakoviny A Srdcových Riziká

Zázvor Hultin je Chicago-založené spisovateľ a uvádza pani špecializujúca sa na onkológie, fitness, doplnky a rastlinnej výživy. Ona drží Bachelor of Arts v anglickom jazyku z University of Washington a Master of Science in Výživa z prírodne Bastyr Univerzity. Moja matka ukázal známky Demencie v jej začiatkom 60-tych rokov a v čase, ona bola 68 alebo tak, to bol plný fúkané Alzheimerovej. Ona bola tááák mladý, príliš mladý na tejto strašnej choroby. Aktívne telo a všetky. Zomrela vo veku 72 pred niekoľkými rokmi. Je TO desivé, choroby, veľmi smutný..

.a moje srdce bolí pre kráľovské rodiny, ak Princ Charles má. Dobrá vec je, že majú dosť peňazí, aby sa mu čo najlepšie starať. Moja matka bola chudobná z get a medzi nás 4 deti sa nám podarilo zohnať dosť, aby si jej pomoct, ale to nebolo tak veľa, ako bolo potrebné, aby ju v najlepšej starostlivosti.
Ako Američania, sme naozaj potrebujú VÄČŠIU pomoc pre našich seniorov!

Hlavným zdrojom železa sú hrozno, hrozienka, špenát, všetky zelená zelenina, celé zrná, obilniny,sušené fazuľa, tmavo sfarbené plody, repa, dátumy, pečene a vaječný žĺtok. Indický Rady pre medicínsky Výskum má odporúčaný príspevok vo výške 20 až 30 mg. železa v vyváženú stravu pre nedostatok je zvyčajne spôsobená závažná strata krvi, podvýživa, infekcie a nadmerným užívaním liekov a chemikálií. Nedostatok železa v strave môže spôsobiť nutričné-anémia,znížená odolnosť voči chorobám, všeobecné spustiť dole stave, bledá pleť, dýchavičnosť na ručné námahe, a strata záujmu o sex.

srdce stetoskop zdravie

Chronické encefalomyelitída, ktoré môžu byť progresívne, ktoré môžu zahŕňať kognitívnych schopností, brain fog, migrény, rovnováhu slabosť v nohách, trápne chôdza, ochrnutie tváre, problémy s močovým mechúrom, závraty a bolesti chrbta. V zriedkavých prípadoch, neošetrené Lyme choroba môže spôsobiť frank psychózy, ktorý bol misdiagnosed ako schizofrénia alebo bipolárnej poruchy. Záchvaty paniky a úzkosť môžu vyskytnúť, a to aj bludy správanie môže byť videný, vrátane somatoform bludy, niekedy sprevádzané depersonalization alebo derealization syndróm, kde pacienti začať cítiť oddeliť od nich alebo od reality.

Ak ste vyhľadať lekársku pomoc pre svoje štítnej žľazy, budete počuť výrazy ako T3," T4" alebo TSH," ale čo znamenajú? T3 je skratka pre triiodothyronine a T4 je skratka pre tyroxínu. T4 je vyrobený z T3, a preto je dôležité skontrolovať oboch úrovniach. Štítnej žľazy a hypofýzy v mozgu neustále komunikovať, a hypofýzy hovorí štítnej žľazy, správnej hladiny hormónov vyčerpať. Táto správa je odoslaná prostredníctvom TSH (stimulujúci hormón štítnej žľazy), takže to je ďalšia úroveň, ktorá bude pravdepodobne treba skontrolovať. TSH úroveň sa používa na diagnostiku hypothyroid, pretože to bude zvýšená s touto podmienkou.


Ideálna rovnováha medzi T3, T4 a TSH sa vytvoriť harmóniu v tele, ale na vysokej alebo nízkej úrovni, môžu naznačovať problém s choroba, lieky, alebo hormónu štítnej žľazy škody. Ak existuje akékoľvek podozrenie na problémy so štítnou uzlíky, ultrazvuk môže byť objednať.

Kardiovaskulárne ochorenia sú najčastejšou príčinou smrti na celom svete. 2 je To pravda, vo všetkých oblastiach sveta, okrem Afriky. 2 Spolu majú za následok 17.9 miliónov úmrtí (32.1%) v roku 2015, sa od 12.3 miliónov eur (25.8%) v roku 1990. 4 3 Úmrtí v danom veku , z KVO sú častejšie a boli čoraz väčšiu moc rozvojového sveta , zatiaľ čo sadzby poklesli vo väčšine rozvinutého sveta od roku 1970. 9 10 Ischemickej choroby srdca a cievnej mozgovej príhody predstavujú 80% úmrtí na KVO u mužov a 75% z úmrtí na KVO u žien. 2 Najviac kardiovaskulárne ochorenie postihuje starších dospelých. V Spojených Štátoch 11% ľudí medzi 20 a 40 mať KVCH, kým 37% medzi 40 a 60, 71% ľudí medzi 60 a 80 a 85% ľudí nad 80 mať KVO. 1 priemerný vek smrti v dôsledku ischemickej choroby srdca v rozvinutom svete je okolo 80, keď je okolo 68 v rozvojovom svete. 9 Ochorenia nástupu je spravidla sedem až desať rokov skôr u mužov v porovnaní so ženami.